cwiki.cz

Austrálie na Zimních olympijských hrách 2014Austrálie se zúčastnila Zimních olympijských her 2014 v Soči v Rusku, které probíhaly od 9. do 25. února 2018. Reprezentovalo ji 60 sportovců v 11 sportech. Austrálie na těchto hrách získala celkem dvě stříbrné a jednu bronzovou medaili.

Austrálie na Zimních olympijských hrách 2014
Vlajka výpravy
Vlajka výpravy
IOC kódAUS
Zlatá Stříbrná Bronzová Celkem
0 2 1 3
NOVOlympijský výbor Austrálie ((anglicky) link )
Účastníci60 v 11 sportech
VlajkonošiAlex Pullin (zahájení)

Medailisté

Medaile Jméno Sport Soutěž
Stříbrná medaile Stříbro Torah Brightová Snowboarding Ženy U rampa
Stříbrná medaile Stříbro David Morris Akrobatické lyžování Muži akrobatické skoky
Bronzová medaile Bronz Lydia Lassilaová Akrobatické lyžování Ženy akrobatické skoky

Externí odkazy

Zdroj


Poslední aktualizace: 20.11.2021 06:58:25 CET

Zdroj: Wikipedia (autoři [Dějiny])    Licence textu: CC-BY-SA-3.0. Autory a licence jednotlivých obrázků a médií najdete buď v popisku, nebo si je můžete zobrazit kliknutím na obrázek.

Změny: Byly přepsány prvky designu. Byly odstraněny odkazy specifické pro Wikipedii (např. "Redlink", "Edit-Links"), mapy a navigační pole. Také některé šablony. Ikony byly nahrazeny jinými ikonami nebo odstraněny. Externí odkazy získaly další ikonu.

Důležité upozornění Vzhledem k tomu, že daný obsah byl v daném čase automaticky převzat z Wikipedie, ruční kontrola nebyla a není možná. Proto cwiki.cz nezaručuje přesnost a aktuálnost převzatého obsahu. Pokud by se mezitím objevily chybné informace nebo chyby v zobrazení, prosíme vás, abyste nás kontaktovali: e-mail.
Viz také: Tiráž & Ochrana dat.