cwiki.cz

Duel (pořad, Slovenská televize)Duel je slovenská televizní soutěž, kterou vysílá od roku 2006 Jednotka. Porovnává vědomosti dvojice soutěžících, kteří odpovídají na otázky z různých oblastí. Vysílá se v pracovních dnech od 17.45 na Jednotce. Moderátorem je Gregor Mareš.

Duel
Žánrsoutěžní pořad
ModerátořiJanette Štefánková
Michal Ďuriš
Gregor Mareš
Bibiana Ondrejková
Země původuSlovensko Slovensko
Premiérové vysílání
StaniceJednotka
Duel na ČSFD
Některá data mohou pocházet z datové položky.

Odkazy

Reference

V tomto článku byl použit překlad textu z článku Duel (televízna relácia) na slovenské Wikipedii.

Externí odkazy

Zdroj


Poslední aktualizace: 20.11.2021 04:53:43 CET

Zdroj: Wikipedia (autoři [Dějiny])    Licence textu: CC-BY-SA-3.0. Autory a licence jednotlivých obrázků a médií najdete buď v popisku, nebo si je můžete zobrazit kliknutím na obrázek.

Změny: Byly přepsány prvky designu. Byly odstraněny odkazy specifické pro Wikipedii (např. "Redlink", "Edit-Links"), mapy a navigační pole. Také některé šablony. Ikony byly nahrazeny jinými ikonami nebo odstraněny. Externí odkazy získaly další ikonu.

Důležité upozornění Vzhledem k tomu, že daný obsah byl v daném čase automaticky převzat z Wikipedie, ruční kontrola nebyla a není možná. Proto cwiki.cz nezaručuje přesnost a aktuálnost převzatého obsahu. Pokud by se mezitím objevily chybné informace nebo chyby v zobrazení, prosíme vás, abyste nás kontaktovali: e-mail.
Viz také: Tiráž & Ochrana dat.