cwiki.cz

Hlídací pes (rozcestník)Hlídací pes (též anglicky watchdog) má řadu významů:

  • Hlídací pes, pes, který hlídá například nemovitost a štěká, aby upozornil majitele na přítomnost vetřelce
  • Hlídací pes (obchod), program, který pro uživatele vyhledává například inzeráty či zboží o daných parametrech a zasílá uživateli výsledky
  • HlídacíPes.org, český zpravodajský web Ústavu nezávislé žurnalistiky, který vznikl v roce 2014
  • Watchdog, organizace, které jejichž cílem je sledovat korektnost a morální integritu politických činitelů, úřadů, státních organizací i firem v určitých otázkách
  • Watch Dogs, počítačová hra
  • Watchdog timer, zařízení, které nachází chyby a iniciuje opravné kroky
Zdroj


Poslední aktualizace: 21.11.2021 02:40:17 CET

Zdroj: Wikipedia (autoři [Dějiny])    Licence textu: CC-BY-SA-3.0. Autory a licence jednotlivých obrázků a médií najdete buď v popisku, nebo si je můžete zobrazit kliknutím na obrázek.

Změny: Byly přepsány prvky designu. Byly odstraněny odkazy specifické pro Wikipedii (např. "Redlink", "Edit-Links"), mapy a navigační pole. Také některé šablony. Ikony byly nahrazeny jinými ikonami nebo odstraněny. Externí odkazy získaly další ikonu.

Důležité upozornění Vzhledem k tomu, že daný obsah byl v daném čase automaticky převzat z Wikipedie, ruční kontrola nebyla a není možná. Proto cwiki.cz nezaručuje přesnost a aktuálnost převzatého obsahu. Pokud by se mezitím objevily chybné informace nebo chyby v zobrazení, prosíme vás, abyste nás kontaktovali: e-mail.
Viz také: Tiráž & Ochrana dat.